Listopad 2009

Avatar | Avatary do Gyro

28. listopadu 2009 v 11:08 | Katy* |  Gallery - Avatars
Nejsou nic extra, ale přece jen, dalo mi dost práce přebarvit ty vlasy a udělat kontrast, kterej by vytvořil takovouhle barvu :)

PS: Jinak, je to přebarvovaná Lighting z Final Fantasy :D


Křepno, ty bydlíš v Tróji?

28. listopadu 2009 v 10:59 | Katy* |  Blog & Me - Deníček
Pro mé drahoušky, neznalé Prahy: V Tróji je Zoo ;)
Včera jsme totiž měli zase jednou vtipný den. Na bižuli jsme měli říct co máme za zvířata a jestli máme sourozence (máme nového učitele). Když došla řada na Křepnu tak nám tam vyjmenoval asi deset zvířat a R. se pak ozval: Křepno, ty bydlíš v Tróji? To už se smála i přítomná fyzikářka a tu rozesmát dá opravdu zabrat. Jinak, příští týden mě čekaj laborky z fyziky (blééééééééééééé) a musim napsat vyprávění nějaké historky na sloh. Jenže, problém u mě nebude se psaním, ale s historkou........ moc událostí v mém životě, o kterých by se dalo napsat si nepamatuju, respektive, si nepamatuju žádnou :D Historky mi v hlavě prostě nezústávaj, takže asi budu muset něco zfantasýrovat.
Pro vás, kteří jste o mě poslední dobou neslyšely. Právě jsem dost zaměstnaná školou, letos se budu hlásit na španělský gympl a potřebuju vyznamenání, plus ještě aktivně píšu na gyro a ztraceno-v-přepisu a když už mi nějaký ten čas zbyde tak ho trávim radši na facebooku s kámošema. Sorry lidi, pokusím se to tu konečně přestat zanedbávat, ale pochybuju že to ještě někdy bude jako dřív :)

PS: Pro ty co znaj moje psaní, kde píšu dokonale spisovně, tak se neděste, poslední dobou už mě spisovný psaní tak strašně sere a leze mi to tak krutě na mozek, že prostě tady hodlám psát jako dobytek ;) :D

Gyro, sci-fi RPG pro vás!

23. listopadu 2009 v 18:19 | Katy* |  Blog & Me - News
Nedávno jsem začala hrát jednu RPG, je to z vesmíru. Odehrává se to v roce 4015 a ze Země, která už je jeden jednotný stát jsou unášeni lidé na planetu s málem obyvatel, Gyro.Vedle ní sousedí i jiné planety jako Enesian, nebo Telarion. Je to vážně zajímavé a navíc můžete získat mnoho skušenosí se psaním a spoustu přátel.

A tak je tu banner z odkazem na stránku.......

Vstup do Gyro!


Stupid G!RLS | Bloody face, part 6

20. listopadu 2009 v 19:01 | Katy* |  Stupid G!RLS
Jennifer
Z něj se vynořila Jenny, chytila mobil a rychle zaběhla zpět. Roztřesenýma rukama vyťukala Lonovo číslo a přiložila si telefon k uchu.
"Prosím?" ozval se nepříjemný hlas, ze kterého by každý hned poznal, že Lon nemá moc náladu mluvit.
"Lone, musíš mi pomoct." řekla rozklepaným hlasem.
"Jenny? Už tě odpoutaly? To je super! Promiň, ale o tom jsme už mluvily několikrát, já nemůžu..."
"Utekla jsem." přerušila ho.
Na obou stranách telefonu zavládlo ticho.
"Brouku, no tak už polož ten telefon" ozvalo se.
Bylo to jako rána do břicha.Jenny se zastavil dech, kolena se jí roztřásla a musela se posadit.Kolem sebe ucítila vůni květů, teplý letní vzduch a roští, které jí řezalo do tváří. Zavřela oči a snažila se zadržet slzy hrnoucí se z očí. Představila si scénu, která se právě musela odehrávat. Zvedl se jí žaludek a kdyby od rána nejedla, nejspíš by vážně pozvracela okolí kolem sebe.
"Kde jsi? Odvezu tě zpět." přerušil Lon ticho.
"Kdo je to Lone? A ne, nikam se nevracím. Pochybuju, že bys mi chtěl pomoct, mám pravdu? Tak je jedno kde jsem." zašeptala a rozzuřeně práskla telefonem o zem.
Odsud to domů měla pouze pár stanic a i přes to, si připadala tísíce kilometrů vzdálená.Podepřela si rukou hlavu a opřela se o kmen starého dubu.Byla unavená, jako ještě nikdy, ale něco tak cenného jako spánek si nemohla dovolit.
Snad jen pár minut pomyslela si, ale to už upadala do hlubokého spánku.

Lon
"Lone, co se stalo?" zašveholila mladá blondýnka a pomalu si nasazovala župan.
"Promiň zlato, vážně už musím jít. Víš, to byla Jenny, ona je pro mě něco jako malá sestra. Ne jako ty." políbil jí a rozběhl se po schodech dolů.
No tak Jenn, zbláznila ses? Tvoji rodiče se sakramentsky snaží a ty zdrhneš? Budou mít pěknej průšvih. zamyslel se, ale raději nad tím nechtěl ani přemýšlet. Vytočil Paulino číslo.
"Haló?" ozvalo se někde daleko, ale pro Lona to bylo až příliž blízko. Oddálil si tedy telefon od ucha a začal sociální pracovnici vysvětlovat co se stalo.
"Bože to ne! Třeba se bude chtít vrátit domů, ale tam je teď moje kolegyně a opět vyslíchá její rodiče."
Lon zavřel oči. Každý den doufal, že Jenny někdo pomůže od jejího ničení, ale ona o pomoc nejspíš nestála.
Znovu vytočil její číslo a přál si, aby mohl slyšet její hlas, oznamující, že je stále živá a možná i zdravá.

Jenny

Probudilo jí hlasité zvonění mobilu a rosa v obličeji.Na telefonu se objevilo LORENZITO VOLÁ a Jenny se jenom pousmála. Tuhle přezdívku mu dala už dávno a už tenkrát do něj byla bezmezně zamilovaná. Teď však neměla náladu na poslouchání Lonova až příliš starostlivého hlasu, ani na jeho kritizování.
Ale kdyby to nezvedla nejspíš by šílel hrůzou.
"Lone, nemám náladu na tvoje komandování." vstala a rázným krokem vyšla k autobusové zastávce.
"Já tě nechci komandovat. Chci se domluvit co bude dál."
"Zpátky se nevrátím, je ti to doufám jasné.Chci domů."
"Myslím, že ještě nejsi úplně v pořádku."
"Tak ty myslíš?" vykřikla, "Proboha, kdybych měla tu šílenou touhu se zabít tak už bych to dávno udělala, nemyslíš? Což mě přivádí k myšlence, že by to byl fakt blbej nápad!"
"Pomohla ti Kat, že jo?"
"Jo, ale neměj jí to za zlé."
"Mám. Vážně, co hodláš dělat?"
"Ještě nevím, ale ty mi pomáhat nemusíš. Podvedls mě!"
Lon vyprskl smíchy: "Co to plácáš?" vyštěkl. Věděl, že si musí vážně dávat pozor co říct, ale tohle ho dopalovalo: " Nikdy jsme spolu nic neměli Jenn."
Jenny byla vážně mimo mísu. "Ale já tě miluju Lone. Copak to pořád nechápeš?"
"Jsi ještě dítě malá Jenny." zašeptal a čekal vlnu zlosti, když v tom telefon pípl a Jenny se přestala ozívat.

Pisatelská fóra, kde se angažuju.

20. listopadu 2009 v 17:40 | Katy* |  Blog & Me - News
Protože tady, už je docela špatné se orientovat, tak jsem svůj nový příběh vložila na dvě mnou velmi oblíbená fóra, která stále hledají nové talenty a čtenáře :)

www.saysimlish.lolforum.net - Sims fórum, Pisatelské fórum
www.ztraceno-v-prepisu.5forum.net - nové velmi rozsáhlé fórum

Jak mě zde najdete??????

Veřejná knihovna - Příběhy na pokračování - Keililly:Ruka od krve :)

Detektivka plná dobrodružství a zamotaných vztahů.

Zpět v temnu

20. listopadu 2009 v 17:36 | Katy* |  Blog & Me - Deníček
Vážně mi to tu přijde jako temno.Musím říct, že mě blog v poslední době vůbec nenaplňuje a chodit sem se stává obyčejným stereotipem. Grafických blogů je habaděj, affka chtějí abyste je obýhali desetitisíckrát za den a přátelství se tu jen těžko dočkáte. Jenže, já píšu a píšu s takovou vervou, že tenhle blog už prostě neodpovídá mým potřebám.

Ale cožpak se to nedá změnit? :)

Typ Pointy článku: článek pozná jenom autor :)
Pointu si vyložte jak chcete, já sama moc dobře to co píšu znám :)

Když se hýbeš, nemohou tě chytit..... :)

7. listopadu 2009 v 9:37 | Katy* |  Blog & Me - Deníček
Citát z knížky mého nejoblíbenějšího autora. Právě jsem dočetla další a jsem uchvácena. Objevilo se v ní vše co zbožňuju: propracovaná kriminalistika, zbraně, přátelství, detektivky......
A právě to mě přivádí k dnešnímu článku :)

Ještě než začnu, chci upozornit převažující většinu blogařů, tzv. malé rozmazlené harantíky s nezajímavými blogami o celeritách, pro které se jejich životem a budoucností stal blog, aby sekci opustily.Pochybuju, že by další článek pochopily.


Ve vašem životě je spousta věcí které určují jeho průběh, jeho budoucnost.Ať už jsou to chyby, které vedou k dalším chybám, nebo úspěchům, ať už je to vaše vášeň ke koním, nebo rychlím autům, těch věcí je spousta. Když uděláme jakoukoliv chybu, má to i své ovoce, ale to často nechceme vidět. Rádi jezdíte rychle? Jednou vám vemou řidičák a dlóuho si za volant nesednete.Chyba a kde je ovoce? Za týden jste například mohli mít smrtelnou havárii.
A kvůli jedné chybě, byste se neměly vzdávat svého života, své budoucnosti, kterou opravdu milujete.
Motto jedna: Chyba ne vždy předchází chybě.
Motto dva: Jdi za svým cílem

A motto tři?
Když se hýbeš nemohou tě chytit.......................................................ale nesmíš běžet pomalu ;)

Návštěvnost | 26.10. - 1.11.

7. listopadu 2009 v 9:16 | Katy* |  Blog & Me - Visitors
Po 33
Út 27
St 35
Čt 45
Pá 66
So 51
Ne 43


Díky vám moc ♥


April.... divný jméno

4. listopadu 2009 v 17:17 | Katy* |  Blog & Me - Deníček
Kurva chztá mě křeč..... jak při otřesu mozku, ale to jsem nemohla psát. Kurník, jako teď? Ale mluvit můžu, takže uff :) Právě jsem se dala na psaní knížky, čtení Prázdného křesla od mého nejoblíbenějšího spisovatele Jefferyho Deavera, + učení a hraní simíků. Sorry, že jsem tu nebyla, večer ještě přidám návštěvnost a zítra více času pro vás :)
papapa